Hellmusic logo Reklama
Prisiminti
? 
kraujasWAP.HELL-MUSIC.LT

APKLAUSA
Kuri grupė geriausiai pasirodė Kreator & Co koncerte?
KREATOR
MORBID ANGEL
NILE
FUELED BY FIRE
Gėriau per visas, nieko neprisimenu
Nebuvau

ARCHYVAS


NAUJAUSIA FORUME


ARTIMIAUSI ALBUMAI
PILNAS SĄRAŠAS


STATISTIKA
Viso straipsnių: 355
Viso naujienų: 3147
Viso naudotojų: 3642
Naudotojų sąrašas
Miestų statistika
Naujausias: hard
Viso žinučių: 160487
Viso komentarų: 10334
Naujausia: 13:40:34
Dabar prisijungusių: 0


RECENZIJOS

DISBELIEF - 66Sick (2005)
2013-02-18 17:03, parašė Vidmantas K.
straipsnis

Ne toks jau retas atvejis, kai tūlas mitalystas skaudžiai atsidūsta ir burbteli - "senos grupės išsisėmė, o naujos išvis tik nu metalas". Toleruojantiems neštampuotą death metalą siūlau paklausyti DISBELIEF - vokietukai savo karjerą pradėję 1990-aisiais, o šiandien vis dar kepa neišsibezdėjusius albumus. Vienas jų - prieš 8 metus dienos šviesą išvydęs "66Sick".

DISBELIEF muzika - tamsokas, ne visai tipiškas death'as, o kūrybai įtakos akivaizdžiai turėjo sludge'as. Kai kurie intro/outro rifai, tempo nužemėjimai, kartais ir vokalavimo maniera turėtų būti gerai pažįstami šio stiliaus pasekėjams.

Ko gero didžiausias akcentas albume ir apskiritai DISBELIEF muzikoje - vokalas, suteikiantis ypatingą atspalvį ir sukuriantis reikalingą gabalo nuotaiką. Gana įvairiapusis ir įvairiaspalvis - nuo itin stipraus growlo iki švarių intarpų, kurie, kaip kartais būna, visai neerzina. Tekstai turbūt nelaimėtų filosofijos olimpiados aukso, bet to pilnai pakanka idėjai perduoti.

Tuo tarpu kai kurie greitesni kūriniai, pvz. "Crawl", praktiškai ištirpsta šiame albume ir kaboke išgirdęs tokį neatskirčiau iš likusio milijono death'o grupių.

Nors "66Sick" akivaizdžiai yra apie liūdnąją žmogaus psichologijos pusę, bet muzika turi to gerojo draivo, dėl kurio albumo smagu klausytis vėl ir vėl.

7/10. Geriausi gabalai: "For God?", "Rewind It All", "To Atone For All"kraujas

NAUJIENOS
LIETUVOS NAUJIENOS
UŽSIENIO NAUJIENOS


RENGINIAI LIETUVOJE
PARODYTI VISUS
RENGINIŲ ARCHYVAS

RENGINIAI UŽSIENYJE
VISI UŽSIENIO RENGINIAI