Hellmusic logo Reklama
Prisiminti
? 
kraujasWAP.HELL-MUSIC.LT

APKLAUSA
Kuri grupė geriausiai pasirodė Kreator & Co koncerte?
KREATOR
MORBID ANGEL
NILE
FUELED BY FIRE
Gėriau per visas, nieko neprisimenu
Nebuvau

ARCHYVAS


NAUJAUSIA FORUME


ARTIMIAUSI ALBUMAI
PILNAS SĄRAŠAS


STATISTIKA
Viso straipsnių: 355
Viso naujienų: 3147
Viso naudotojų: 3642
Naudotojų sąrašas
Miestų statistika
Naujausias: hard
Viso žinučių: 160487
Viso komentarų: 10334
Naujausia: 13:40:34
Dabar prisijungusių: 0


RECENZIJOS

THE HAUNTED - rEVOLVEr (2004)
2012-11-30 14:44, parašė Vidmantas K.
straipsnis

THE HAUNTED man yra viena iš "vieno albumo" grupių, t.y. jokio kito tos grupės disko praktiškai negaliu klausyti. Galbūt bėda tame, kad tyčia ar netyčia, pirma išgirdau geriausią.

"rEVOLVEr" būtent toks albumas ir yra - geriausia, ką iki šiol išleido THE HAUNTED. Tiesą sakant, kitų albumų beveik neprisimenu, atgaminu tik tiek, kad buvo nuobodu. Bet "rEVOLVEr" tikrai ne toks.

Griežtojo stilistikos skirstymo mėgėjams neturiu nieko tikslaus pasakyti. Greičiausiai albumą galima būtų priskirti prie "post-thrasho", arba kokio nors modernaus thrasho su gothenburgo įtaka. Eik, paklausyk, pats nuspręsi ir parašysi piktą komentarą ;-)

Kuo man šis albumas išsiskiria? Didele energijos ir klasikiniam thrashui nebūdingų melodijų doze. Vokalas primena emo-core/hardcore propaguojamą stilių (nepainioti su pop kultūros išplatintu "emo", išprusėliai) ir tai generuoja dar daugiau emocinės iškrovos.

"rEVOLVEr" nesišvaistoma nemuzikiniais intarpais, specialiaisiais efektais ar ištraukomis iš siaubo filmų, taigi galima klausyti ir moderniam metalui alergiškiems žmonėms. Kaip tik čia galima išgirsti daugiau klasikinių soliakų, tvarkingos perkusijos ir tiesiog draivo nei efektais perkrautame "moderniame" metale*.

Labai jaučiama gothenburgo įtaka, kartais skambesys pereina į labai charakteringą gothenburgišką death'ą. Siurprizas - THE HAUNTED yra iš Gothenburgo. Nors grupę galima priskirti prie Švedijos metalo žvaigždūnų populiariąja prasme - THE HAUNTED istorijoje puikuojasi ir Švediško Grammy apdovanojimai, ir pasirodymai W:O:A - bet tai tikrai nereiškia, kad jų diskografijoje negalima atrasti vieno kito perliuko.

8/10. Geriausi gabalai: "99", "All Against All", "Burnt To A Shell", "My Shadow"

* - priklausomai nuo grupės, žinomakraujas

NAUJIENOS
LIETUVOS NAUJIENOS
UŽSIENIO NAUJIENOS


RENGINIAI LIETUVOJE
PARODYTI VISUS
RENGINIŲ ARCHYVAS

RENGINIAI UŽSIENYJE
VISI UŽSIENIO RENGINIAI