Hellmusic logo Reklama
Prisiminti
? 
kraujasWAP.HELL-MUSIC.LT

APKLAUSA
Kuri grupė geriausiai pasirodė Kreator & Co koncerte?
KREATOR
MORBID ANGEL
NILE
FUELED BY FIRE
Gėriau per visas, nieko neprisimenu
Nebuvau

ARCHYVAS


NAUJAUSIA FORUME


ARTIMIAUSI ALBUMAI
PILNAS SĄRAŠAS


STATISTIKA
Viso straipsnių: 355
Viso naujienų: 3147
Viso naudotojų: 3642
Naudotojų sąrašas
Miestų statistika
Naujausias: hard
Viso žinučių: 160487
Viso komentarų: 10334
Naujausia: 13:40:34
Dabar prisijungusių: 0


PASISKAITYMAI

Outro
2013-03-11 10:31, parašė Vidmantas K.
straipsnis

Kaip ir dažname metalo albume, prieš paskutinį „Outro“ kūrinį, iš esmės viskas jau būna pasakyta. Klausytojas paliekamas su savo mintimis ir pojūčiais. Lygiai taip pat ir aš noriu konstatuoti tai, kas jau kurį laiką buvo labiau nei aišku – Hell Music baigia savo kelią.

Ganėtinai ilgai bandėme gaivinti šį leisgyvį. Niekam daug nesiskelbiant, buvo beveik paruoštos net dvi puslapio visiško atnaujinimo versijos. Bet kaip visada – beveik nesiskaito – mums vis pritrūkdavo paskutinio įkvėpimo, idėjos, polėkio ar tiesiog užsispyrimo. Tačiau reikia pripažinti, kad šie pasaulio neišvydę atnaujinimai iš esmės niekaip nesprendė esminės turinio trūkumo problemos.

Hell Music niekada nebuvo uždara organizacija ir visada skelbdavome visus bent minimalius kokybės reikalavimus išpildančius straipsnius bei naujienas, susijusias su metalo muzika, subkultūra ir istorija.

Tačiau, kad ir kaip banaliai tai skambėtų, laikai keičiasi. Grubiai tariant, daryti media apie kitą media, kuri šiandien gali būti pasiekiama per 20 sekundžių (soundcloud, youtube, ...), nebėra poreikio. Kam rašyti apie tai, apie ką gali pats greitai susidaryti savo asmeninę ir nepakeičiamą nuomonę perklausęs visą albumą, peržiūrėjęs koncerto įrašą ar fotoalbumą. Individualizuoti informacijos srautai tapo tokie patogūs, kad dalis žmonų visa galva pasinėrė į juos, užsidarydami savų interesų rate. Į tą uždarą ratą reikia brautis alkūnėmis ir kirviais.

Kita vertus, koks didelis autoritetas turėtų būti autorius, kurio nuomonę gerbtų didžioji dauguma skaitytojų? Nors metalas, kaip subkultūra, jau ganėtinai ilgą laiką turi labai aiškią vertybių ir autoritetų skalę, tie autoritetai visiškai neveikia asmenybės lygyje. Ir neturėtų. Visi pamename, kaip savo metaliūgos karjeros pradžioje, visomis išgalėmis siekėme būti šios subkultūrinės grupės dalimi, bet juk tik tai išaugę tampame tikrais metalistais.

Mes patys jaučiames jau viską pasakę, parašę ir parodę. Saviraiškos troškulys šioje erdvėje jau numalšintas ir toliau kiekvienas eisime kovoti už savo idealus ir pomėgius toje srityje, kuri mums kiekvienam atskirai atrodys labiausiai verta dėmesio.

Per dešimt metų Hell Music veiklos, mums rašė ir visais klausimais gelbėjo krūva autorių. AČIŪ visiems 354-iems, palikusiems interneto archyvams žinią apie metalo renginius, albumus ir grupes.

Atskiras ir ypatingas ačiū turėtų nuskambėti labiausiai prisidėjusiems prie Hell Music klestėjimo prieš kelerius metus: Jurgai N, amorphous, banditui, Grabakui, commui. Taip pat visiems, rašiusiems ypatingai didelio dėmesio sulaukusius straipsnius ir naujienas: Conjurer, Donatui, Tomhetui, AlgySS, carcass, Mildai, Arch Angel. Taip pat visiems, kurie net neprašyti siuntėte savo naujienas ir straipsnius publikavimui. Tiems, kurie palaikė Hell Music pulsą paskutiniaisiais metais: Vyteniui, Donatui, Andriui. Idealiame pasaulyje tokių žmonių kaip JŪS turėtų būti žymiai daugiau.

Padėkos, be abejonės, verti ir visi renginių organizatoriai, įsileidę mus visur, kad galėtume parašyti daug reportažų: Ferrum, Pikuolis, RELAX Live!, Ledo Takas, ALT events ir visi kiti. Mes ir toliau vaikščiosime į jūsų metalo koncertus! ;-)

Atskira solo gitaros partija „Audronašos“ komandai – jūs esat patys kiečiausi!

O kas toliau? Hell Music puslapis rytoj rytą iš interneto nedings. Šis straipsnis yra paskutinis straipsnis, o šiandienos „Audronašos“ anonsas – beveik paskutinė naujiena. Po keleto mėnesių nusiurbsime visą Hell Music turinį į statinį archyvą (tai tiesiog reiškia, kad bus galima skaityti, bet komentarai ir forumas nebeveiks) ir paliksim gyvuoti, kol bus norinčių sumokėti už domeno pratesimą.

Tiesa, vienas darbas liko nepabaigtas. Tai metalo zinų viešinimas. Vis dar turime nemažai nepaprastai įdomių, Lietuvos metalo istoriją prikeliančių žurnalų ir laikraščių, kurių autoriai davė medžiagą ir leidimą šiuos leidinius viešai skelbti internete. Todėl mėnesio bėgyje paleisime naują specialiai tam skirtą naują puslapį zinai.hell-music.lt. Apie šio mini projekto-archyvo startą paskelbsime prie naujienų ir kituose metalo žinių šaltiniuose.

„Bet aš dar galėčiau prisidėti!“ – galbūt kuris nors iš jūsų dabar taip pagalvojote. Savo energiją ir iniciatyvą geriau nukreipkite į kitus dėmesio ir gero turinio belaukiančius vis dar gyvus metalo žurnalistikos portalus ir iniciatyvas.

Kad ir kaip būtų sunku, esame pakankamai stiprūs, kad sustotume šiandien. Mes ir toliau klausome ir klausysimės metalo, pirksime albumus, vaikščiosime į koncertus ir važiuosime į festivalius. Kaip sakoma – metal is forever \m/Iki susitikimo!

Hell Music vardu
ex. redaktorius Vidmantas K.


kraujas

NAUJIENOS
LIETUVOS NAUJIENOS
UŽSIENIO NAUJIENOS


RENGINIAI LIETUVOJE
PARODYTI VISUS
RENGINIŲ ARCHYVAS

RENGINIAI UŽSIENYJE
VISI UŽSIENIO RENGINIAI