Hellmusic logo Reklama
Prisiminti
? 
kraujasWAP.HELL-MUSIC.LT

APKLAUSA
Kuri grupė geriausiai pasirodė Kreator & Co koncerte?
KREATOR
MORBID ANGEL
NILE
FUELED BY FIRE
Gėriau per visas, nieko neprisimenu
Nebuvau

ARCHYVAS


NAUJAUSIA FORUME


ARTIMIAUSI ALBUMAI
PILNAS SĄRAŠAS


STATISTIKA
Viso straipsnių: 355
Viso naujienų: 3147
Viso naudotojų: 3642
Naudotojų sąrašas
Miestų statistika
Naujausias: hard
Viso žinučių: 160487
Viso komentarų: 10334
Naujausia: 13:40:34
Dabar prisijungusių: 0


LIETUVOS SCENA

Legendinė „Katedra“ atgimsta!
straipsnis

Birželio 23 d. apie 21-22 val. Varniuose, festivalyje „Kilkim Žaibu“, įvyks istorinis legendinės grupės „Katedra“ sugrįžimas: „Katedra Lead Duet“ pasivadinęs Povilo Meškėlos ir Ričardo Laginausko duetas su jiems pritariančiais muzikantais sugrąžins mus į Atgimimo laikus. Apie tai kalbame su abiem muzikantais. Skaityti toliau »


Interviu su OSSASTORIUM – jei pavyktų sukurti visomis prasmėmis tobulą kūrinį – tai koks tikslas būtų kurti toliau?
straipsnis

Pradėję veiklą 2001-aisiais, šiandien OSSASTORIUM yra puikiai žinomi Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje. Narių kaita netrukdė grupei tobulėti ir be koncertų su VITAL REMAINS, DISMEMBER, SWALLOW THE SUN, HATE, NEGLECTED FIELDS, OSSASTORIUM šiemet išleido gerai įvertintą antrąjį įrašą „Inferi“. Kaip OSSASTORIUM nariai vertina savo kūrybą, ką galvoją apie ateitį ir kokią muziką vertina pavyko pakalbėti prieš Ledo Tako dešimtmečio koncertą. Skaityti toliau »


SBS: Darysim kaip F.Zappa – išleisim dvigubą, trigubą, o po to rinkinį
straipsnis

1979 metais susikūrusi, o pernai „Roko Naktims“ naujai atgimusi hard rock/heavy metal komanda pagaliau išleido naują tvarinį – dvigubą albuma “Gimęs laimėti”. Garso takelį sudaro praėjusių metų žiemą JUDAS PRIEST apšildymo metu įrašytas koncertas ir penki nauji kūriniai. DVD diskas talpina taip pat praėjusių metų “Roko Naktų” pasirodymą, foto albumą bei užkulisinę medžiagą. Skaityti toliau »


Interviu su ŽALVARINIU - lietuviai turi ką pasakyti ir daro tai užtikrintai
straipsnis

Folk roko/metalo kolektyvas ŽALVARINIS, debiutavęs „Mototurnyras 2001“, penkerių metų koncertinės veiklos gimtadienį pažymėjo koncertu Klaipėdos „Kreivojoje Sąramoje“. Po išskirtinio pasirodymo, pavertusio klubą pirtimi, pavyko pakalbėti su keliais grupės nariais apie gimtadienį, kūrybą ir kanapes. Skaityti toliau »


Interviu su D.A.R - svarbiau ne šou elementai, o emocinė iškrova
straipsnis

Dažnas Lietuvos metalo gerbėjas yra girdėjęs apie D.A.R, o neretas yra matęs šią death metalo grupę ir gyvai, juolab visai neseniai Panėvežiečiai su GROL ir NIGHT buvo surengę mini turą Lietuvoje. Aktyvi koncertinė veikla ir šiemet išleistas "live" albumas "Metalinis Griausmas" suteikia vilčių, kad D.A.R "griaus" vis didesnėse Lietuvos ir užsienio scenose. Artimesniam susipažinimui siūlome grupės lyderio, bosisto ir vokalisto Audriaus duotą interviu "Panėvežio balsui". Skaityti toliau »


Birutė Surinėnaitė: suderinu tai, kas atrodo nesuderinama
straipsnis

Pastaba. Trumpesnį interviu variantą rasite naujame savaitraštyje „Kontrastai“. Kadangi tai moterims skirtas laikraštis, tai ir interviu klausimai atitinkamai „moteriški“. Vis dėlto įdomu pažvelgti į daugeliui neblogai pažįstamą Birutę iš kiek kitos perspektyvos... Skaityti toliau »


SBS - pikantiškas skandalas
straipsnis

Tik sužinojus šių metų „Roko Naktų“ grupių sąrašą, nuvilnijo džiaugsmo ir susidomėjimo banga, nes į jį pateko ir trijų raidžių kombinacija SBS. Internete (ir ne tik) atsidarė šios legendinės heavio grupės, kurios kūrybai turėjo įtakos DIO, ROYAL HUNT, Y. J. MALMSTEEN, BLACK SABBATH, WHITESNAKE, įrašų medžioklės sezonas. Tad Viliaus ir Vitalijaus dėka norėčiau trumpai apžvelgti grupės istoriją. Skaityti toliau »


BURYING PLACE - nuo pankroko iki brutal death metalo
straipsnis

Dar besiruošdamas rašyti straipsnį apie šią brutalaus death metalo grupę, buvau nusprendęs ją įtraukti straipsnių ciklą „Senoji Lietuvos Death Metal scena“, tačiau stabtelėjau ir susimąsčiau: palaukit, argi ši grupė mirusi? Žinoma ne! Todėl mano defiška siela privertė mane parašyti atskirą straipsnį apie gana spalvingą grupės vystymosi kelią. Skaityti toliau »


Senoji Lietuvos Death Metal scena - 1
straipsnis

Praėjo beveik dvidešimt metų nuo to laiko, kai nauja metalo kryptis buvo įvardyta kultinės grupės „DEATH“ vardu. Ne paslaptis, kad death metalo pikas – 1990-1992-ri metai, kuomet buvo išleista nemaža dalis geriausių šio stiliaus albumų, o grupės dygo kaip grybai po lietaus. Ši banga neaplenkė ir Lietuvos, kuri taip pat gali pasigirti nemažu skaičiumi (gyventojų kiekio atžvilgiu) šio stiliaus puoselėtojų. Vieni vardai daugiau žinomi, kiti mažiau, vieni vis dar sukasi galvoje, kitus jau baigiame užmiršti. Tad šiuo straipsniu (tikėkimės, ne paskutiniu) pamėginsiu gal kiek „sausokais“ faktais peržvelgti keletą death metal atstovų gimtojoje šalyje. Skaityti toliau »


GROL - lietuviškas true anal grind
straipsnis

GROL grupės idėja prasideda 2002 metais, kai Master of Reality įsteigia grindgoro grupę „Grinding Gremlin“ ir ieško sąjungininkų. Vėliau grupės pavadinimas pakeičiamas į GROL, parašomos pirmosios kultinės dainos: „Grinding Gremlin“, „A Step In To A Shit“, „Inspirations of Obstructions“. 2004 metų žiemą prie grupės su pilna jėga prisijungia gitaristas Rimtautas, mobilizuojamas bosistas Mindaugas, prasideda intensyvios repeticijos. Naujų narių dėka, jau parašytos dainos patobulinamos, bei sparčiai kuriamos naujos. Suformuojamas grupės tikslas – groti true anal grind. Vasarą suradus vokalistą Dalių, grupė išlenda iš garažo ir sėkmingai debiutuoja Woodstock’04 festivalyje, bei toliau tęsia savo veiklą aktyviai koncertuodama. Skaityti toliau »


Puslapiai: 1, 2


kraujas

NAUJIENOS
LIETUVOS NAUJIENOS
UŽSIENIO NAUJIENOS


RENGINIAI LIETUVOJE
PARODYTI VISUS
RENGINIŲ ARCHYVAS

RENGINIAI UŽSIENYJE
VISI UŽSIENIO RENGINIAI